ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Згурівської селищної ради «Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури територіальної громади Згурівської селищної ради», розроблений постійною комісією Згурівської селищної ради з питань будівництва, промисловості, зв’язку, житлово-комунального господарства та благоустрою.

Проект спрямований на забезпечення надходжень до селищного бюджету з метою встановлення прозорого та чіткого врегульованого порядку визначення величини та сплати пайової участі (внеску) у створені і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста для фізичних та юридичних осіб у разі здійснення ними будівництва об’єктів містобудування на території селищної ради і передбачає реалізацію повноважень органів місцевого самоврядування та удосконалення взаємовідносин між органами місцевого самоврядування та замовниками будівництва (суб’єктами господарювання та громадянами).

Підставою для розробки проекту є необхідність прийняття рішення про залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб, що здійснюють будівництво (реконструкцію) об’єктів на території Згурівської селищної ради, яка виникла у зв’язку з необхідністю комплексного рішення багатьох проблем, пов’язаних з поліпшенням та подальшим оновленням інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища. Ці роботи фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету, тому пайові внески інвесторів (замовників) за право реалізувати проекти будівництва на території Згурівської селищної ради дасть можливість частково компенсувати ці витрати.

Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці http://zgurivka.com/.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  спеціаліста-юрисконсульта виконавчого органу селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту разом з аналізом його регуляторного впливу на адресу розробника: поштою – 07600, Київська обл., смт. Згурівка, вул. Українська, 10; на електронну адресу – zgurovkasr@ukr.net

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031