ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                      Додаток до розпорядження

                                                                                          Згурівського  селищного голови

                                                                від 20.12.2016 р. № 64

 

 

Порядок денний чергової

шістнадцятої сесії  сьомого скликання

 

 

412. Про селищний бюджет на 2017 рік.

413. Про затвердження структури і штату виконавчого органу Згурівської селищної ради та витрат на його утримання.
414. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Згурівської селищної ради Київської області.

415. Про затвердження Програми “Милосердя” Згурівської селищної ради на 2017 – 2020  роки.

416. Про  передачу з балансу Згурівської селищної ради на баланс  управління соціального захисту населення Згурівської районної державної адміністрації основні засоби.

417. Про взяття  на  облік  Згурівської селищної ради робочий проект « Будівництво водогонів по вул. Озерній, І Франка, Жовтневій та пров. Жовтневому  в смт. Згурівка  Київської області» та Експертний звіт.

418. Про взяття  на  облік  Згурівської селищної ради проектно-кошторисну документацію     « Капітальний ремонт покрівлі та стінних прорізів  Будинку культури  по                                 вул. Шевченка, 6  в смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області» .

419. Про затвердження змін до плану підготовки регуляторних актів  у сфері господарської діяльності Згурівської селищної ради на 2017 рік.

420.  Про розгляд заяви гр. Федькіної Тамари Андріївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Котляревського ( в кінці садиби),  в смт. Згурівка.

421. Про розгляд заяви ПП Колесник Лідії Василівни про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться  в  смт. Згурівка по вул. Українська, 14, Згурівського району, Київської області.

422. Про розгляд заяви гр. Письменного Миколи Степановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Озерна,14  в смт. Згурівка.

423. Про розгляд заяви гр. Хоменка Анатолія Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Сумська, 50  в смт. Згурівка.

424. Про розгляд заяви гр. Анатій Юрія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Урожайна, 4  в смт. Згурівка Червоний відділок.

425. Про розгляд заяви гр. Бойко Любові Іванівні  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,                       вул. Полтавська, 10.

426. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Гресь Івану  Івановичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Молодіжна, 36  Згурівського району, Київської області.

427. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Дроб Ганні Миколаївні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Пушкіна, 16  Згурівського району, Київської області.

428. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Дроб Ганні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Пушкіна, 16 Згурівського району, Київської області.

429. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Івченко Ганні Іванівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Б. Хмельницького Згурівського району, Київської області.

430. Про розгляд заяви гр. Тимченка Миколи Миколайовича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 26.09.2012 року № 207-23-VІ.

431. Про поділ земельної ділянки, що знаходиться в смт. Згурівка по вул. Заводська.

432. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди у формі аукціону  на території Згурівської селищної ради по вул.Заводська,5.

433. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 №67-03-VII «  Про селищний  бюджет  на 2016 рік » – « Будівництво водогонів по вул. Озерній, І. Франка, Жовтневій та   пров. Жовтневому в смт. Згурівка Київської області » на суму 1 458 574   грн.

434. Про розробку детального плану території земельної ділянки на території Згурівської селищної ради по вул. Заводська.

435. Про внесення змін до рішення сесії Згурівської селищної ради від 14.07.2016 року        №286-11-VII «Про розгляд заяви гр. Дубинського Петра Петровича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,       вул. Хорольська, 18

 

скачати

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930