ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

шостої  сесії  сьомого скликання

132. Про внесення змін до Регламенту роботи Згурівської селищної ради  VІІ скликання.

 

133. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за 2015 рік.

 

134. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015  №67-03-VII  «  Про селищний  бюджет  на 2016 рік »
135. Про затвердження плану заходів щодо наповнення селищного бюджету Згурівської селищної ради, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів,  дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2016 році.

 

136. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році – 5000,00 гривень для  закупівлі медичного обладнання для Згурівської ЦРЛ.

 

137. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році – 60088,00 гривень субвенції для  придбання апаратури для потреб сільського клубу в с. Щасливе.

 

138. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році – 20000,00 гривень для  закупівлі літератури для різних вікових категорій для сектору культури, національностей та релігій Згурівської РДА.

 

139. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році – для Згурівської районної газети «Панорама».

 

140. Про надання дозволу виконавчому органу Згурівської селищної ради на переробку             ( переоформлення) проектно-кошторисної документації   під кладовище  в смт. Згурівка Київської області.

 

141. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної  документації на проведення « Капітальний ремонт покрівлі та стінних прорізів  Будинку культури  по     вул. Шевченка, 6  в смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області» .

 

142. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди у формі аукціону  на території Згурівської селищної ради по вул. Українська

 

143. Про затвердження структури і штату виконавчого органу Згурівської селищної ради та витрат на його утримання.

 

144. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Яковець Олександру Олексійовичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. В. Большака, 36  Згурівського району, Київської області.

 

145. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Зленку Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Л. Українки, 31  Згурівського району, Київської області.

 

146. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Зленко Наталії Михайлівні для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Л. Українки, 31 а Згурівського району, Київської області.

 

147. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Скринник Станіслава Григоровича для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Польова, 7а  Згурівського району, Київської області.

 

148. Про розгляд заяви Семенченка Михайла Миколайовича про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, що перебуває у власності Згурівської селищної ради з подальшою передачею в оренду для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель,  споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої  промисловості по вул. Чкалова, 135 Ж в смт.Згурівка Згурівського району Київської області.

 

149. Про розгляд заяви гр. Смілої Тетяни Володимирівни, Кузнецової Лариси Володимирівни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  вул. Полтавська, 27.

 

150. Про розгляд заяви гр. Казмірчук Людмили Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Бр. Бригінських, 41.

 

151. Про розгляд заяви гр. Ситого Олександра Миколайовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Садова, 47.

 

152. Про розгляд заяви гр. Нестеренко Катерини Панасівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по  вул. Б. Хмельницького, 28.

 

153. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди у формі аукціону на території Згурівської селищної ради по вул. Залізнична, 46 в смт.Згурівка.

 

154. Про розгляд заяви гр. Бибко Ігоря Борисовича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 30.12.2008 року № 149.18-19-V.

 

155. Про розгляд заяви гр. Шипка Віктора Івановича, Онбиш Лідії Миколаївни, Онбиш Олександра Костянтиновича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 27 лютого 2013 року № 391–29– VІ.

 

156. Про розгляд заяви гр. Сергієнка Володимира Борисовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у                смт. Згурівка для ведення особистого селянського господарства ( біля СТФ бувшого КАП «Нива»).

 

157. Про розгляд заяви гр. Музики Людмили Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по  вул. О. Кошового, 11.

 

158. Про розгляд заяви гр. Малафія Бориса Юрійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Вишнева, 56 в смт. Згурівка.

 

159. Про розгляд заяви гр. Самійленко Валентини Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. О.Кошового, 9 в смт. Згурівка.

 

160. Про розгляд заяви гр. Бабич Світлани Петрівни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Українська, 102.

 

161. Про розгляд заяви гр. Коцур Святослави Ігорівни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Перемоги, 11.

 

162. Про розгляд заяви гр. Скринник Ганни Василівни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Жовтнева, 56.

 

163.  Про розгляд заяви гр. Борисенко Антоніни Федотівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. О. Кошового, 46.

 

164. Про розгляд заяви гр. Сибір Олександра Петровича, Олійник Надії Петрівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: с. Щасливе, вул. Толстого, 15.

 

165. Про розгляд заяви гр. Удовенко Юрія Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства  по  вул. Котляревського, 13  в смт. Згурівка.

 

166. Про розгляд заяви гр. Коваля Іллі Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  по  провул. Набережний  в смт. Згурівка.

 

167. Про розгляд заяви гр. Ластовки Валентини Миколаївни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,                    вул. Українська, 73.

 

168. Про розгляд заяви гр. Мукомел Лариси Леонідівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. І. Кирія, 19.

 

169. Про розгляд заяви гр. Твердохліба Сергія Миколайовича, Твердохліб Світлани Леонідівні про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Вишнева,13

 

170. Про розгляд заяви гр. Єсипка Володимира Вікторовича  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особисто селянського господарства на території Згурівської селищної ради.

 

 

171. Про розгляд заяви гр. Єсипка Ігоря Вікторовича  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особисто селянського господарства на території Згурівської селищної ради.

 

 

172. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році в сумі 35291,00 гривень для  закупівлі офісної та звукозаписувальної техніки для потреб районного будинку культури.

 

173. Про закриття кладовищ в смт. Згурівка.

174. Про розгляд заяви гр. Твердохліб Світлани Леонідівні про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Вишнева,13

 

175. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Квітці Максиму Сергійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Визволителів, 20б Згурівського району, Київської області

 

176. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Учасовій Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Тракторна, Згурівського району, Київської області

 

177. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФОП Сові Олександру Володимировичу для обслуговування будівель торгівлі в межах смт. Згурівка по вул. Кооперативна, 62 Згурівського району, Київської області.

 

178. Про розгляд заяви гр. Лишко Ігоря Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по  вул. Першотравнева, 9.

 

179. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажуправа оренди на земельних торгах на території Згурівської селищної ради по вул. І.Кирія, 11 в смт.Згурівка

 

180. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної  документації на проведення « Реконструкції Будинку культури на 300 місць по вул. Шевченка, 6  в         смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області».

 

181. Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності  виконавчого органу Згурівської селищної ради.

 

182. Про включення до складу виконавчого комітету  Згурівської  селищної Фетісова Олександра Станіславовича заступника селищного голови з питань   діяльності виконавчого органу

 

 

скачати

 

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031