ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

четвертої сесії  сьомого скликання

90. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у ДНЗ « Журавка» та     ДНЗ  «Веселка» на 2016 рік.

 

91.Про затвердження плану роботи селищної ради  на 2016 рік.

 

92.Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Згурівської селищної ради на 2016 рік.

 

93.Про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку території селищної ради за 2015 рік та програму соціально-економічного і культурного розвитку території селищної ради на 2016 рік.

 

94.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Харченко Вадиму Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Першотравнева, 27  Згурівського району, Київської області.

 

95. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Куліш Жанні Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. Лохвицька, 7  Згурівського району, Київської області.

 

96. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Носко Ігорю Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка                                  по вул. Островського, 10  Згурівського району, Київської області.

 

97. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Сірій Тамарі Леонідівні для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по провул. Український, 5  Згурівського району, Київської області.

 

98. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Трав’янко Марині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Південна, 1

Згурівського району, Київської області.

 

99. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Приходько Роману Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Південна, 3

Згурівського району, Київської област.

 

100. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Коваленко Михайлу Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Південна, 5 Згурівського району, Київської області.

 

101. Про розгляд заяви гр. Дмитренка Анатолія Анатолійовича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Жовтнева, 34.

 

102. Про розгляд заяви гр. Здор Яни Олександрівни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Коцюбинського, 1.

 

103. Про розгляд заяви гр. Ривун Вікторії Михайлівни та Кіловатого Максима Ігоровича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. О. Кошового, 13.

 

104. Про розгляд заяви гр. Паліводи Миколи Миколайовича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: с. Леніне,                           вул. Прилуцька, 11.

 

105. Про розгляд заяви гр. Паліводи  Миколи Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Леніне для  ведення особистого селянського господарства по  вул. Прилуцька, 11.

 

106. Про розгляд заяви гр. Гресь Івана Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та  ведення особистого селянського господарства по  вул. Молодіжна, 36.

 

107. Про розгляд заяви гр. Дибань Анатолія Борисовича  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по  вул. Садова, 26.

 

108. Про розгляд заяви ДП « Спек » ПП « Учень»  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування будівель торгівлі в смт.Згурівка     вул. Українська, 11 а.

 

109. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної  документації на проведення « Реконструкції Будинку культури на 300 місць по вул. Шевченка, 6  в         смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області».

 

110. Про внесення змін до рішення Згурівської  селищної ради від 12.11.2015 року            № 09-01-VІІ ”Про утворення постійних комісій селищної  ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій “

 

111. Про клопотання перед Згурівською районною радою про перепідпорядкування                   КП « Згурівський комбінат комунальних підприємств» із спільної власності територіальних громад району у  власність територіальної громади Згурівської селищної ради, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 12 а, смт. Згурівка, Згурівський район, Київська область.

 

112. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році

 

113. Про розгляд заяви гр. Орлова Віктора Андрійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  вул. О. Кошового, 119.

 

114. Про розгляд листа Згурівського районного споживчого товариства щодо проведення уточнення виду використання земельних ділянок, що розташовані за адресою:                вул. Чкалова, 163 (автоколона), вул. Чкалова, 165 (тарний), провул. Залізничний, 3 ( баз РайСТ, хлібзавод, цех по заготівлі та по переробці сільгосппродуктів, вторсироровини).

 

скачати

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031