ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової
тринадцятої  сесії  сьомого скликання

311. Про затвердження Програми місцевих стимулів для  медичних  працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню селища Згурівки, с.Щасливе  на 2016-2020 роки

312. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 №67-03-VII «  Про селищний  бюджет  на 2016 рік ».

313. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 №67-03-VII «  Про селищний  бюджет  на 2016 рік » кладовище

314. Про використання коштів спеціального фонду селищного бюджету.

315.Про затвердження змін до плану підготовки регуляторних актів  у сфері господарської діяльності Згурівської селищної ради на 2016 рік.

316. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Холявко Аллі Миколаївні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Визволителів, 20 В,  Згурівського району, Київської області.

317. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Кушніренку Борису Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Медова, 31,  Згурівського району, Київської області.

318. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Попсуй Євдокії Іванівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд в смт. Згурівка по вул. Толстого, 32,  Згурівського району, Київської області.

319. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шипко Катерині Іванівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд в смт.Згурівка по вул. Жовтнева, 50,  Згурівського району, Київської області.

320. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Вараві Юрію Васильовичу для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд в смт.Згурівка по вул.Молодіжна,34 Згурівського району, Київської області.

321.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Казмірчук Людмилі Миколаївні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Братів Бригінських, 41  Згурівського району, Київської області.

322. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Краснощок Володимиру Миколайовичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Комсомольська, 1  Згурівського району, Київської області.

323. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Бобровнік Ганні Іванівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Комсомольська, 1  Згурівського району, Київської області.

324. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Петруші Ігорю Валентиновичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. Кооперативна, 14  Згурівського району, Київської області.

325. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Борисенко Антоніні Федотівні для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. О. Кошового, 64  Згурівського району, Київської області.

326. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Музиці Людмилі Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. О. Кошового, 11  Згурівського району, Київської області.

327. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Твердохлібу Сергію Миколайовичу,  Твердохліб Світлані Леонідівні для  будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівкапо  вул. Вишнева, 13  Згурівського району, Київської області.

328. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Гресь Івану Івановичу для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Молодіжна, 36  Згурівського району, Київської області.

329. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Самійленко Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. О. Кошового,  Згурівського району, Київської області.

330. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Музиці Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. О. Кошового,  Згурівського району, Київської області.

331. Про розгляд заяви гр. Вітіщенко Лідії Юріївни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, провул. Гоголя, 8.

332. Про розгляд заяви гр. Шпаківської  Тетяни Олександрівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Дружби, 10.

333. Про розгляд заяви гр. Проценко Наталії Петрівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка, вул. Островського, 16.

334. Про розгляд заяви гр. Сироткіної Галини Олександрівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Незалежності, 84.

335. Про розгляд заяви гр. Рябокрис Віри Сергіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення та безоплатної передачі у приватну власність земельної ділянки для особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою:               смт. Згурівка, вул. Тухачевського, 13.

336. Про розгляд заяви гр. Герелеса Сергія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по                          вул. Українська,101 в смт. Згурівка.

337. Про розгляд заяви гр. Устименка Миколи Костянтиновича, Устименко Ніни Аркадіївни, Устименка Костянтина Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по  вул. Миргородська, 3  в  смт. Згурівка.

338. Про розгляд заяви гр. Кузьменка Олександра Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Яблунева, 8  в смт. Згурівка Червоний відділок.

339. Про розгляд заяви гр. Басанець Валентини Миколаївни про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 30.12.2008 року № 149.18-19-V.

340. Про поділ земельної ділянки та проведення земельних торгів, що знаходиться в              смт. Згурівка по вул. Заводська, 14.

341. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди у формі аукціону на території Згурівської селищної ради по вул.Заводська

342. Про затвердження проектно – кошторисної документації та експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом                        « Капітальний ремонт покрівлі та стінних прорізів будинку культури по вул.Шевченка в смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

343. Про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 15.03.2013 року              № 401-30-VІ « Про пролонгацію терміну дії генерального плану».

344. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної  документації на проведення « Реконструкція з переобладнання будівлі гуртожитку на 2-х поверховий житловий будинок за адресою: пл.І.Кирія  смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області»

345. Про передачу на обслуговування ТОВ Згурівкаводоексплуатація  водопровідної мережі  вул. Б. Хмельницького, Переяслівська, Жовтнева в смт. Згурівка Київської області.

346. Про розгляд депутатського запиту Чубука О.І. про виділення коштів на проведення ямкового ремонту дороги вул. Садова в с. Щасливе.

347. Про розгляд депутатського запиту Чубука О.І. про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва дороги вул. Прилуцька в с. Щасливе.

348. Про розгляд депутатського запиту Чубука О.І про звернення до Згурівської районної державної адміністрації та Згурівської районної ради по питанню використання майна та будівлі колишньої гімназії по вул. О. Кошового, 34 в смт. Згурівка та відповідальних осіб за їх збереження та охорону.

349. Про розгляд депутатського звернення Паліводи Ю. О. щодо включення в порядок денний наступної сесії звіту про фінансово-господарську діяльність КП «Згурівський селищний ринок» за 2015 рік та перше півріччя 2016 року.

350. Про придбання квартири.

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031