ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

778. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

779. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 № 769-28-VII «  Про селищний  бюджет  на 2018 рік ».

780. Про затвердження плану роботи селищної ради  на 2018 рік.

781. Про підсумки соціально-економічного і культурного розвитку Згурівської селищної ради за 2017 рік та програму соціально-економічного і культурного розвитку Згурівської  селищної ради на 2018 рік.

782. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Панченко Олені Василівні  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сумська, 6    Згурівського району, Київської області.

783. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Обламському Святославу Юрійовичу  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Озерна, 12,  Згурівського району, Київської області.

784. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Омельяненко Анастасії Василівні  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Молодіжна, 11  Згурівського району, Київської області.

785. Про розгляд заяви гр. Бабошкіна Дмитра Миколайовича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,                     вул. Незалежності, 89.

786. Про розгляд заяви гр. Овчаренко Лідії Петрівні про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Кирія Івана, 91.

787.   Про розгляд заяви гр. Скринник Володимира Дмитровича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Чкалова, 91.

788. Про розгляд заяви гр. Колодій Ніни Миколаївни, Ремінської Анастасії Олександрівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Юності, 2.

789. Про розгляд заяви гр. Мягкоход Любові Іванівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Українська, 67.

790.  Про розгляд заяви гр. Острової Ольги Василівни про надання дозволу   на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва,  обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться  за адресою: смт. Згурівка,                               вул. Незалежності, 131.

791.  Про розгляд заяви гр. Стрикун Наталії Євгенівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва,  обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Медова, 35.

792.   Про розгляд заяви гр. Шевель Миколи Івановича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Озерна, 2.

793.   Про розгляд заяви гр. Матвійок Федора Миколайовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Свободи, 7.

794.  Про розгляд заяви гр. Денисова Миколи Олександровича, Денисової Тетяни Миколаївни, Юрченко Людмили Миколаївни, Юшко Ольги Миколаївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Дружби, 8.

795. Про розгляд заяви гр. Дроги Ірини Юріївни, Пряхіна Вадима Юрійовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Толстого, 19.

796.   Про розгляд заяви гр. Захарчук Анатолія Михайловича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Перемоги, 15.

797. Про розгляд заяви гр. Самойленко Валентини Павлівни, Руфф Любові Петрівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Заможня, 32.

798.   Про розгляд заяви гр. Гулак Петра Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Будівельників, 3  в смт. Згурівка.

799. Про розгляд заяви гр. Макарчук Аркадія Володимировича про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в смт. Згурівка, по вул. Урожайна,   ( Червоний відділок ).

800.   Про розгляд заяви гр. Менжерес Лідії Іванівни про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться по вул. Берегова,  в смт. Згурівка.

801. Про розгляд заяви гр. Руфф Любові Петрівни про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться по вул. Заможня,  в смт. Згурівка.

802. Про розгляд заяви гр. Онуфрієнко Олександра Анатолійовича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 23.11.2016 року №378-15-VІІ.

803. Про розгляд заяви ТОВ  «Будсервіс» про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 10.11.2017 року №700-25-VІІ.

804. Про розгляд заяви КП «Згурівський селищний ринок» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки, що належить КП «Згурівський селищний ринок» для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. Шевченка, 15, Київської області, Згурівського району.

805. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості  комунальної власності в особі Згурівської  селищної ради Згурівського району Київської області для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Згурівка, площа Базарна,6  Згурівського району, Київської області.

806. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  (об’єднання) земельних  ділянок  комунальної власності що перебувають в оренді ФОП Косилів О.Г.

807. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності  Згурівської селищної ради.

808. Про розгляд клопотання ТОВ «Краєвид» про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Василя Большака, 87.

809. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах на території Згурівської селищної ради по                   вул. Коцюбинського.

810. Про затвердження Порядку приватизації комунального майна територіальної громади смт.Згурівка.

811. Про  передачу з балансу Згурівської селищної ради на баланс відділу освіти Згурівської районної державної адміністрації дитячі павільйони.

812. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) та передати у  власність гр. Черненко Миколі Петровичу   для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сонячна, 15  Згурівського району, Київської області.

813. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) та передати у  власність гр. Кушніренко Вірі Андріївні   для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. І. Франка, 3  Згурівського району, Київської області.

814. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) та передати у  власність гр. Кудрявському Андрію Миколайовичу   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Миру, 39  Згурівського району, Київської області.

815. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) та передати у власність  гр. Єсипок Валені Іванівні  для ведення особистого  селянського господарства в межах смт. Згурівка,  по     вул. Слов’янська, 31 Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

816. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Колесник Лідії Василівні  для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка,  Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

817. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок у  натурі (на місцевості ) та передати у приватну власність гр. Далецькому Григорію Степановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та  для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по провул. Садовий, 13 Згурівського району, Київської області.

818. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) та передати у  власність гр. Недашківській Тетяні Іванівні   для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Вишнева, 15  Згурівського району, Київської області.

819. Про розгляд заяви гр. Свідерської Тетяни Миколаївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Кооперативна, 35.

820. Про розгляд заяви гр. Кирпи Світлани Вікторівни, Кирпи Петра Михайловича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Б. Хмельницького, 5.

821.   Про розгляд заяви гр. Свідерської Тетяни Миколаївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Б. Хмельницького, 40.

822.   Про розгляд депутатського запиту Олійника О. В. про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту дороги вул. І.Франка.

823. Про оренду майна територіальної громади Згурівської селищної ради.

824. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за січень місяць 2018 року.

825. Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Здору Володимиру Олександровичу за січень місяць 2018 року.

826. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за лютий місяць 2018 року.

827. Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Здору Володимиру Олександровичу за лютий місяць 2018 року.

828. Про розгляд заяви гр. Сови Івана Миколайовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:         с. Щасливе,  вул. Прилуцька, 21

829. Про внесення змін до Положення місцевих податків затверджених рішенням Згурівської селищної ради від 22.12.2017 року №773-28-VII «Про встановлення місцевих податків  на території  Згурівської селищної ради на 2018 рік».

скачати

 

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031