ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

третьої сесії  сьомого скликання

 1. Про підсумки виборів депутатів Згурівської селищної ради та Згурівського селищного голови сьомого скликання і визнання їх  повноважень.

63. Про внесення змін до рішення селищної ради від 31.12.2015 №934-46-VI « Про селищний  бюджет  на 2015 рік ».

 

 1. Про утворення сектору з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Згурівської селищної ради.

 

 1. Про затвердження структури і штату виконавчого органу Згурівської селищної ради та витрат на його утримання.

 

 1. Про скорочення чисельності працівників виконавчого органу селищної ради.

 

 1. 67. Про селищний бюджет на 2016 рік.

68 Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Згурівської селищної ради Київської області.

 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Запорожець Олександру Євгеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по провул. Зоряний, 7  Згурівського району, Київської області.

 

70.Про розгляд заяви гр. Козюк Сергія Віталійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Південна, 7.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Смілої Ганни Григорівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по вул. Визволителів, 26.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Сови Ігоря Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по вул. Коцюбинського, 38 а.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Варави Юрія Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по вул. Молодіжна, 34.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Музики Людмили Олександрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по вул. О. Кошового, 11.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Малафія Бориса Юрійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ведення для особистого селянського господарства по вул. Вишнева, 56 в смт. Згурівка.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Молібоженко Ольги Леонідівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. Молодіжна.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Лусти Олексія Сергійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. Молодіжна.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Єсипка Сергія Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Маяковського, 12.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Омельченко Світлани Василівни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Толстого, 2.

 

 1. Про внесення змін в Положення по місцевих податках затверджене рішенням сесії Згурівської селищної ради 18 червня 2015 року №1112-54-VІ « Про встановлення місцевих податків на території Згурівської селищної ради на 2016 рік».
 2. Про розгляд заяви депутата Згурівської селищної ради виборчого округу № 14 Мельник Дарини Олексіївни.
 3. Про розгляд заяви гр. Паліводи Михайла Григоровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в с. Леніне для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по вул. Садова, 5.

 

 1. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2015 році.

 

 1. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2015 році.

 

 1. Про розгляд листа Згурівського районного споживчого товариства про зменшення ставки земельного податку на земельні ділянки, що перебувають у користуванні РайСТ.

 

 1. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації на проведення« Реконструкції Будинку культури на 300 місць по вул. Шевченка, 6  в         смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Сергієнка Володимира Борисовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у        смт. Згурівка для ведення особистого селянського господарства ( біля СТФ бувшого КАП «Нива»).

 

 1. Про розгляд заяви гр. Пальченка Олександра Сергійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Горького, 3.

 

скачати

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930