СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Додаток до розпорядження

                                                                                             Згурівського  селищного голови

                                                                    від 06.02.2017 р. № 4

Порядок денний чергової

сімнадцятої сесії  сьомого скликання

 

 

437. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2016 рік.

438. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік »

439. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за січень 2017 року.

440. Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Фетісову Олександру Станіславовичу за січень 2017 року.

441. Про нарахування та виплату премії   селищному голові  Ткачуку Павлу Івановичу.

442. Про нарахування та виплату премії  заступнику селищного голови Фетісову Олександру Станіславовичу443. Про затвердження плану роботи селищної ради  на 2017 рік.

444. Про підсумки  соціально–економічного і культурного розвитку Згурівської селищної ради за 2016 рік та програму соціально–економічного і культурного розвитку Згурівської селищної ради  на  2017 рік.

445. Про затвердження Програми проведення громадських  робіт на території Згурівської селищної ради на 2017 рік.

446. Про розгляд заяви ФОП Золотоверхого Сергія Васильовича про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться  в  смт. Згурівка по вул. Українська, 43-б, Згурівського району, Київської області.

447. Про розгляд заяви ФОП Золотоверхого Сергія Васильовича про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться  в  смт. Згурівка по вул. Центральна, 2-б, Згурівського району, Київської області.

448. Про розгляд заяви ФГ « Крук-2008 » про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),  для ведення фермерського господарства (землі під господарськими будівлями і дворами), за адресою: смт. Згурівка по вул. Заводська, 4Б, Згурівського району, Київської області.

449. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  Публічному акціонерному товариству «Київоблгаз» Переяслав-Хмельницької філії по експлуатації газового господарства Згурівська дільниця в оренду із земель комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємств, що пов’язані з користуванням надрами за адресою: смт.Згурівка,               вул. Шевченка, 28а, Згурівського району Київської області.

450. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Нижнику Костянтину Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Хорольська, 24  Згурівського району, Київської області.

451. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Дубинському Петру Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Хорольська, 18  Згурівського району, Київської області.

452. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Железній Світлані Анатоліївні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                   провул. Гоголя, 5  Згурівського району, Київської області.

453.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Денисенко Наталії Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Будівельників, 6  Згурівського району, Київської області.

454. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Максименко Тамарі Дмитрівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Маяковського, 60  Згурівського району, Київської області.

455. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Тупеко Анатолію Степановичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Західна, 7

Згурівського району, Київської області.

456. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Сибір Олександру Петровичу, Олійник Надії Петрівні для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в     с. Щасливе по вул. Толстого, 15 Згурівського району, Київської області.

457. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Олійнику Юрію Григоровичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                   провул. Зоряний, 11  Згурівського району, Київської області.

458. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Молібоженко Ользі Леонідівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сумська, 47

Згурівського району, Київської області.

459. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Голод Варварі Савеліївні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. Маяковського, 35а  Згурівського району, Київської області.

460. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Голод Варварі Савеліївні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Маяковського, 35а Згурівського району, Київської області.

461. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Ковалю Іллі Михайловичу для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по провул. Набережний,  Згурівського району, Київської області.

462. Про розгляд заяви гр. Писаренка Сергія Анатолійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по                         вул. В. Большака, 26  в смт. Згурівка.

463. Про розгляд заяви гр. Дубенської Людмили Павлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по  вул. Сумська, 4  в смт. Згурівка.

464. Про розгляд заяви гр. Панченко Олени Василівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по  вул. Сумська, 6  в смт. Згурівка.

465. Про розгляд заяви гр. Гусинського Дмитра Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по                         вул. Будівельників, 3а  в смт. Згурівка.

466. Про розгляд заяви гр. Гончарук Тетяни Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по                         вул. Будівельників, 3б  в смт. Згурівка.

467. Про розгляд заяви гр. Кудрявського Андрія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по  вул. Миру, 39  в смт. Згурівка.

468. Про розгляд заяви гр. Наумова Віктора Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Каштанова, 27  в с. Щасливе.

469. Про розгляд заяви гр. Савоскули Віктора Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   по  вул. Б. Хмельницького, 40  в смт. Згурівка.

470. Про розгляд заяви гр. Нестеренко Григорія Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   по  вул. Б. Хмельницького, 42  в смт. Згурівка.

471. Про розгляд заяви гр. Огнівець Володимира Миколайовича, Огнівець Наталії Миколаївни, Прохоренко Лесі Володимирівни, Явтушенко Галини Володимирівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Молодіжна, 23.

472. Про розгляд заяви гр. Левченко Ніни Аркадіївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Озерна, 19.

473. Про розгляд заяви гр. Нагорного Юрія Михайловича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 07.11.2012 року № 231-24- VІ.

 

474. Про розгляд заяви гр. Бажинова Андрія Васильовича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 23.11.2016 року № 388-15- VІІ.

475. Про розгляд заяви гр. Гаврилова Станіслава Вікторовича  про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 23.11.2016 року № 390-15- VІІ.

476. Про затвердження документації із землеустрою та надання дозволу на проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки площею 0,0265га по

вул. Заводській 16.

477. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді ФОП Шелест Олексія Васильовича, під власними об’єктами нерухомості, площею 0,0254 га.

478.  Про передачу з балансу Згурівської селищної ради на баланс КП  «Згурівський селищний ринок» основний засіб комунальної власності Згурівської селищної ради  «Косарка роторна TadLen».

479. Звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Згурівський селищний ринок» за 2016 рік.

480. Про затвердження об’єкту нерухомого майна комунальної власності територіальної громади смт. Згурівка, Адміністративна будівля, за адресою: площа Базарна в                 смт. Згурівка, що перебуває на обліку в Комунальному підприємстві «Згурівський селищний ринок», та підлягає приватизації в 2017 році шляхом продажу на аукціоні.

481. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності  Згурівської селищної ради .

482. Про встановлення ставок земельного податку  на  2017 рік.

483. Про затвердження проектно-кошторисної документації  (позитивний) по робочому проекту « Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Заможна ( від           вул. Кошового до буд. № 23) в смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

484. Про затвердження проектно-кошторисної документації (позитивний ) по робочому проекту « Капітальний ремонт частини  вулиці Коцюбинського ( від буд. № 16 до буд.        №  13) в смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

485. Про розгляд заяви гр. Панасюка Леоніда Івановича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 07.11.2012 року № 227-24- VІ

 

скачати

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930