СЬОМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

                                                                     Згурівська   селищна рада

                                                                          сьомого   скликання

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 30 березня 2016  року                                                                № 24

смт.  Згурівка

Про  скликання чергової  сьомої    сесії

Згурівської селищної  ради сьомого скликання                          

Відповідно  до  пунктів  8,20  частини  4  статті  42 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  ( із  змінами ):

 1. Скликати чергову сьому сесію Згурівської селищної  ради сьомого  скликання 12 квітня 2016 року, порядком денним затвердженим розпорядження № 24 від 30 березня 2016 року « Про скликання чергової сьомої сесії сьомого скликання»  о  14 год. 00 хв. за  адресою: Київська область,  смт. Згурівка, вул. Українська,10.
 2. На розгляд чергової   сесії  Згурівської селищної ради  внести  питання  порядку  денного  згідно  додатку  /додається/.
 3. Засідання постійних  комісій  селищної  ради  провести 07.04.2016 року  о  11-00  в  адміністративному приміщенні  Згурівської  селищної  ради.
 4. Секретарю селищної ради Стратілат Людмилі Сергіївні довести дане розпорядження  до відому   депутатів  селищної  ради.

 

Згурівський  селищний  голова                                  П.І.Ткачук                                                              

Додаток до розпорядження

Згурівського  селищного голови

                                                                                   від 30.03.2016 р. № 24

Порядок денний чергової     сьомої  сесії  сьомого скликання

184. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015  №67-03-VII  «  Про селищний  бюджет  на 2016 рік ».

 

 1. Про використання вільних залишків по спеціального фонду селищного бюджету, що склалися за станом на 01.01.2016 року.
 2. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2016 році.

 

 1. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей – мешканців, що проживають на території Згурівської селищної ради на 2016-2017 роки.

 

 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Гриппі Андрію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в с. Щасливе по вул. Прилуцька, 5

Згурівського району, Київської області.

 

 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Івченку Олександру Анатолійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Б. Хмельницького, 35  Згурівського району, Київської області.

 

 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Троценко Наталії Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Чкалова, 99

Згурівського району, Київської області.

191.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Цюцик Василю Васильовичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. І. Кирія, 2 Згурівського району, Київської області.

 

192.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Троценко Наталії Петрівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Чкалова, 99  Згурівського району, Київської області.

 

 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність гр. Михайлику Олександру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Кооперативна, 17 Згурівського району, Київської області.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Воробей Надії Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,                 вул. Л. Українки, 7.

 

195.Про розгляд заяви гр. Беседіної Антоніни Іванівни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка, вул. Гагаріна, 3.

 

196.Про розгляд заяви гр. Сальнікової Вікторії Петрівни, Сальнікова Олексія Володимировича  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  вул. Хорольська, 2.

 

197.Про розгляд заяви гр. Станкевич Анжели Сергіївни, Кутецької Ольги Сергіївни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  вул. Кооперативна, 54.

 

198.Про розгляд заяви гр. Ганзіни Надії Григорівни  про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  провул. Український, 9.

 

 1. Про розгляд заяви гр. Синяченка Валентина Васильовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Сонячна, 27.

 

200.Про розгляд заяви гр. Сидоренко Ганни Василівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Визволителів, 23.

 

201.Про розгляд заяви гр. Петруши Ігоря Валентиновича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Кооперативна, 14.

 

202.Про розгляд заяви гр. Лихацької Ольги Денисівни про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 04.12.2012 року № 281.12-25-VІ.

 

203.Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах на території Згурівської селищної ради по                   вул. І.Кирія, 11 б, в смт.Згурівка.

 

204.Про розгляд заяви гр. Єсипка Володимира Вікторовича  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Згурівської селищної ради.

 

205.Про розгляд заяви гр. Єсипка Ігоря  Вікторовича  про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства на території Згурівської селищної ради.

 

206.Про розгляд інформації Згурівського селищного голови щодо проведення уточнення використання земельної ділянки по вул. Залізнична в смт. Згурівка.

 

207.Про розгляд заяви гр. Сергієнка Володимира Борисовича про надання у користування для сільськогосподарських потреб (емфітевзис) земельної  ділянки в  смт. Згурівка (біля СТФ бувшого КАП «Нива»).

 

 1. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу.

 

 1. Про виплату премії заступнику селищного голови Фетісову Олександру Станіславовичу

 

 1. Про затвердження проектно – кошторисної документації та титулу будови на робочий проект « Будівництво водопровідної мережі вул. Б. Хмельницького, Переяслівська, Жовтнева в смт. Згурівка Київської області ».

 

 1. Про встановлення ставок земельного податку на 2016 рік.

 

 

 

 

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031