Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Яцюта Олег Валентинович

На посаді з січня 2012 року.

Освіта: середня спеціальна.

Дата народження: 13 червня 1962 року.

Місце народження: с. Кірове  Бориспільського району Київської області.

Адреса: вул. Українська, 10.

Телефон: 5-10-86

Графік прийому громадян:

Понеділок – з 08-00 до 17-00

Середа – з 08-00 до 17-00

 

 1. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету належить до професійної групи «Керівники».
 2. 2. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради є посадовою особою місцевого самоврядування та затверджується селищною радою за поданням селищного голови, як правило, у складі виконавчого комітету селищної ради. Посада секретаря виконавчого комітету селищної ради відноситься до шостої категорії посад органів місцевого самоврядування, згідно статті 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 3. 3. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету підпорядковується безпосередньо селищному голові, а у його відсутність секретарю ради.
 4. 4. Під час відсутності керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету його обов’язки виконує спеціаліст-юрисконсульт селищної ради, який набуває відповідних прав і несе відповідальність за належне виконання покладених на нього обов’язків.

 

 1. II. Завдання, обов’язки та повноваження

 

 1. Забезпечує якісне, своєчасне виконання завдань з питань, що належать до його компетенції, ефективну взаємодію між виконавчими органами ради, підвідомчими підприємствами, установами, організаціями.
 2. Здійснює організаційне, правове, матеріально-господарське, технічне забезпечення діяльності виконавчого комітету селищної ради.
 3. Вносить пропозиції селищному голові щодо структури та штатного розпису виконавчого комітету селищної ради.
 4. Організовує підготовку засідань виконавчого комітету селищної ради, матеріалів та проектів рішень для розгляду їх на засіданнях, організовує підготовку засідань комісій при виконавчому комітеті.
 5. Забезпечує підготовку та виконання планів роботи виконавчого комітету селищної ради, формування планів засідань виконавчого комітету ради, контролює редагування, реєстрацію та випуск документів, виконавчого комітету ради та їх своєчасне розсилання адресатам.
 6. Забезпечує в межах своїх повноважень доведення рішень виконкому до виконавців, організовує контроль за їх виконанням.
 7. Забезпечує відповідність чинному законодавству проектів виконавчого комітету, дотримання порядку роботи з документами.
 8. Аналізує та контролює стан матеріально-технічного забезпечення виконавчого комітету селищної ради, подає пропозиції селищному голові щодо його покращення.
 9. Контролює стан трудової та виконавської дисципліни у виконавчому комітеті селищної ради, здійснює заходи з питань запобігання проявам корупції.
 10. У межах наданих повноважень організовує ділове листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до його компетенції.
 11. Відповідає за організацію роботи по постановці громадян на квартирний облік по селищній раді.
 12. Веде облік багатодітних, неповних сімей, неповнолітніх сиріт, що перебувають пі опікою чи піклуванням та дітей-інвалідів, що проживають на території селищної ради.
 13. У межах компетенції селищної ради проводить роботу з багатодітними, неблагополучними сім’ями спільно з відділом у справах сім’ї та молоді, службою у справах дітей, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді районної державної адміністрації.
 14. Здійснює прийом громадян з питань, що стосуються діяльності виконавчого комітету селищної ради:

– надає демографічні довідки;

– надає довідки про склад сім’ї;

– надає довідки про місце реєстрації та місце проживання;

– надає довідки про фактичне місце перебування;

– надає довідки про поховання;

– надає адресні довідки.

 1. Виконує поточні доручення селищного голови.

 

ІІІ. Має право:

 

 1. За дорученням керівництва селищної ради представляти селищну раду в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях з питань, що належать до його компетенції.
 2. Одержувати в установленому порядку від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на нього завдань.
 3. Залучати фахівців органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції.
 4. Скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.
 5. Вносити на розгляд керівництва пропозиції щодо вдосконалення роботи виконавчого комітету селищної ради та служби в органах місцевого самоврядування.

 

ІV. Повинен знати:

 

 1. Конституцію України.
 2. Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про боротьбу з корупцією» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування.
 3. Укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що регулюють розвиток відповідної сфери управління.
 4. Законодавство про працю.
 5. Засади зовнішньоекономічної політики України; Закон України «Про нотаріат», форми та методи роботи із засобами масової інформації.
 6. Інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування.
 7. Основи психології, економіки, фінансів.
 8. Правила внутрішнього трудового розпорядку.
 9. Правила ділового етикету.
 10. Правила охорони праці та протипожежної безпеки.
 11. Основні програми роботи на комп’ютері.
 12. Державну мову.

 

 1. V. Відповідальність

 

 1. За неналежне виконання або невиконання розпоряджень селищного голови та своїх посадових обов’язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, – в межах, визначених чинним законодавством України про працю.
 2. За правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, – в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України.
 3. За завдання матеріальної шкоди – в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.
 4. За порушення Правил внутрішнього трудового розпорядку селищної ради, інструкції по охороні праці, протипожежної безпеки та виробничій санітарії – в межах визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України.

 

 1. VI. Взаємовідносини (зв’язки) за посадою

 

Для виконання обов’язків та реалізації прав керуючий справами (секретар) виконавчого комітету взаємодіє з усіма структурними підрозділами, посадовими особами та працівниками селищної ради.

 

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930