Заступник селищного голови

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Фетісов Олександр Станіславович

На посаді з березня 2016 року.

Освіта: вища.

Дата народження: 20 липня  1981 року.

Місце народження: смт. Згурівка  Згурівського району Київської області.

Адреса: вул. Українська, 10.

Телефон: 5-14-90

Графік прийому громадян:

Понеділок – з 08-00 до 17-00

Середа – з 08-00 до 17-00

 

 1. Ця посадова інструкція визначає статус, функціональні обов’язки, права і відповідальність заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради.
 2. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради є посадовою особою місцевого самоврядування.
 3. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради приймається на роботу за пропозицією селищного голови шляхом затвердження на посаду рішенням сесії селищної ради. Звільняється з посади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також з підстав, передбачених Кодексом законів про працю України, Законами України «Про боротьбу з корупцією», «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 4. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради підпорядковується безпосередньо селищному голові, а у випадках, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» – секретарю ради.
 5. Заступник селищного голови у своїй роботі керується Конституцією України, законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про боротьбу з корупцією», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами органів місцевого самоврядування, обласної та районної ради, розпорядженнями селищного голови та цією посадовою інструкцією.
 6. Кваліфікаційні вимоги: на дану посаду призначається особа, що має вищу інженерну, економічну, юридичну професійну освіту або середньо-технічну освіту і стаж роботи на керівних посадах на менш трьох років.

 

ІІ. Завдання, обов’язки та повноваження

 

 1. Вирішує господарські питання та питання благоустрою, що відносяться до компетенції селищної ради.
 2. Веде постійний контроль за господарсько-економінчою діяльністю підприємств, організацій, що входять до комунальної власності ради
 3. Бере участь в розробці стратегії ради,  планів і програм розвитку селища.
 4. Забезпечує ведення переговорів і укладення договорів із сторонніми організаціями і установами для досягнення задач селищної ради.
 5. Забезпечує постійне підвищення рівня професійних навиків працівників селищної ради та структурних підрозділів відповідно до цілей і стратегії селища.
 6. Організовує підбір кадрів господарської групи.
 7. Організовує роботу по аналізу результатів діяльності структурного підрозділу, його ефективності, розробці пропозицій по вдосконаленню форм і методів роботи, мір по усуненню наявних недоліків.
 8. Організовує та контролює проведення капітальних та поточних ремонтів покрівель житлового фонду та будівель селищної ради, доріг, тротуарів та об’єктів благоустрою.
 9. Очолює та забезпечує роботу адміністративної, житлової та інших комісій виконавчого комітету.
 10. Очолює та веде контроль за роботою комісії з питань державних закупівель.
 11. Забезпечує виконання заходів з Цивільної оборони.
 12. Забезпечує своєчасне виконання, а у випадках, що стосується його особисто виконує розпорядження селищного голови, голови районної, обласної  рад та адміністрацій, рішення виконкому та сесії ради, приписи інших контролюючих організацій.
 13. Суворо дотримується Закону України «Про звернення громадян» щодо надання відповідей на звернення громадян.
 14. Контролює виконання працівниками ради та інших структурних підрозділів техніки безпеки та охорони праці, протипожежної та електричної безпеки, правил технічної експлуатації обладнання та мереж різного призначення.

 

ІІІ. Має право:

 

 1. Давати підлеглим йому співробітникам та керівникам структурних підрозділів доручення та завдання по колу питань, що входять в його функціональні обов’язки.
 2. Контролювати виконання планових робіт, своєчасне виконання окремих доручень і завдань підлеглих йому працівників та керівників структурних підрозділів.
 3. Запрошувати і одержувати необхідні матеріали і документи, що відносяться до питань діяльності селищної ради та структурних підрозділів комунальної власності.
 4. Вступати у взаємостосунки з підрозділами інших установ і організацій для вирішення оперативних питань виробничої діяльності, що входить у функціональні обов’язки заступника.
 5. Представляти інтереси в інших організаціях з питань, що відносяться до задач і виробничої діяльності селищної ради та підприємств, організацій, що є комунальною власністю селищної ради.
 6. Вимагати від селищного голови (керівників структурних підрозділів) реалізації прав, що передбачені цією інструкцією, для кваліфікованого виконання своїх обов’язків.
 7. Вносити на розгляд селищного голови пропозиції по вдосконаленню робіт та усунення виявлених недоліків в діяльності селищної ради, підприємств, організацій, що є комунальною власністю селищної ради.
 8. Вносити на розгляд селищного голови питання про заохочення або притягнення до матеріальної та дисциплінарної відповідальності підлеглих йому посадових осіб, керівників підприємств, організацій, що є комунальною власністю селищної ради.

 

 1. IV. Повинен знати:

 

 1. Законодавчі і нормативно-правові акти, регулюючі діяльність посадових осіб місцевого самоврядування, в об’ємі, що виключає порушення закону при виконанні своїх функціональних обов’язків.
 2. Цілі і стратегію ради, її організаційно-господарську структуру, профіль, перспективи соціально-економічного розвитку; кадрову політику; пріоритети, порядок складання і реалізації планів.
 3. Ведення і організацію документообігу.
 4. Економіку, організацію виробництва, праці і управління.
 5. Основи цивільного, трудового, фінансового, господарського законодавства.
 6. Організацію процесу взаємодії структурних підрозділів селищної ради, працівників.
 7. Порядок фінансування витрат.
 8. Порядок ведення внутрішнього обліку і подачі звітності в рамках своїх функціональних обов’язків.
 9. Порядок ведення державних закупівель.

 

 1. V. Відповідальність

 

Заступник селищного голови  несе відповідальність за:

 • результати і ефективність виробничої діяльності ради, підлеглих йому працівників;
 • недостовірну інформацію про стан виконання планів, робіт ради;
 • невиконання наказів, розпоряджень і доручень селищного голови;
 • неприйняття заходів по припиненню виявлених порушень правил техніки безпеки, протипожежним і іншим правилам, утворюючих загрозу діяльності ради, його працівникам;
 • недотримання трудової і виконавської дисципліни працівниками, що знаходиться в його підкоренні;
 • невиконання або неналежне виконання своїх посадових обов’язків згідно цієї інструкції в межах, визначених чинним трудовим законодавством України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» тощо;
 • спричинення прямого матеріального збитку селищній раді, також як за дії (або бездіяльність), що привели до такого матеріального збитку;
 • правопорушення, вчинені в процесі своєї трудової діяльності в межах, визначених чинним адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством України;
 • несе персональну відповідальність за збереження і нерозповсюдження наданої в його розпорядження службової інформації;
 • за невчасне надання відповідей на звернення громадян та інших осіб, що передбачено Законом України «Про звернення громадян».

 

 1. VI. Умови роботи

 

 1. Режим роботи заступника селищного голови визначається відповідно до Правил внутрішнього трудового розпорядку, встановлених у селищній раді. Робоче місце – селищна рада.
 2. У зв’язку з виробничою необхідністю заступник селищного голови повинен виїжджати в службові відрядження.
 3. Для вирішення оперативних питань по забезпеченню виробничої діяльності заступнику селищного голови за розпорядженням селищного голови виділяється службовий автотранспорт.

 

VII. Взаємовідносини (зв’язки) за посадою.

 

Заступник в межах своїх посадових обов’язків та прав взаємодіє:

– з керівниками всіх структурних підрозділів селищної ради з питань фінансово-господарської діяльності підприємства;

– з усіма посадовими особами селищної ради.

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930