П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

п’ятнадцятої   сесії  сьомого скликання

355. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2016 року.

356. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 року №67-03-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік ».

357. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 року №67-03-VІІ «Про селищний бюджет на 2016 рік ».

358. Звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Згурівський селищний ринок» за 2015 рік та перше півріччя 2016 року.

359. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Грищуку Олександру Михайловичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Маяковського, 81 а,  Згурівського району, Київської області.

360. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Назарок Ганні Василівні для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Чапаєва, 28

Згурівського району, Київської області.

361. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Удовенко Юрію Івановичу для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Котляревського, 13 Згурівського району, Київської області.

362. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Скринник Ганні Василівні для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. Жовтнева, 56  Згурівського району, Київської області.

363. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Білошапці Тетяні Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Визволителів, 5  Згурівського району, Київської області.

364. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Нестеренко Катерині Панасівні для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Б. Хмельницького, 28 Згурівського району, Київської області.

365. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Вараві Юрію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Молодіжна,  Згурівського району, Київської області.

366. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Стрикун Лені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка, Червоний відділок,  по вул. Садова,  Згурівського району, Київської області.

367. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Назарок Ганні Василівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Чапаєва, 28 Згурівського району, Київської області.

368. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Удовенку Юрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Котляревського, Згурівського району, Київської області.

369. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Біляй Федору Михайловичу для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Жовтнева, Згурівського району, Київської області.

370. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Нестеренко Катерині Панасівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Б. Хмельницького,28 Згурівського району, Київської області.

371. Про розгляд заяви гр. Баранишиної Любові Василівни про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 03.06.2010 року № 229.46-28-V.

372. Про розгляд заяви гр. Проценко Наталії Петрівни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Островського, 16.

373. Про розгляд заяви Сніцаренко Антоніни Олександрівни про припинення права користування земельною ділянкою, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. І. Кирія (поряд будинку мисливців та рибалок).

374. Про розгляд заяви гр. Довгопол Ніни Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  по  вул. І. Кирія ( поряд будинку мисливців та рибалок)    в   смт. Згурівка.

375. Про розгляд заяви гр. Самойленко Олександра Григоровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Заможня,28 в смт. Згурівка.

376. Про розгляд заяви гр. Федькіної Тамари Андріївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Котляревського ( в кінці садиби), в смт. Згурівка.

377. Про розгляд заяви гр. Казмірчука Володимира Івановича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Квітнева  в смт. Згурівка.

378. Про розгляд заяви гр. Онуфрієнка Олександра Анатолійовича про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                          вул. Молодіжна,31  в смт. Згурівка.

379. Про розгляд заяви гр. Чередніченко Наталії Яківни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Толстого, 5  в смт. Згурівка.

380. Про розгляд заяви гр. Олійника Василя Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Сумська, 60  в смт. Згурівка.

381. Про розгляд заяви гр. Романченко Олександра Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по                        вул. Незалежності, 57  в смт. Згурівка.

382. Про розгляд заяви гр. Шаповал Катерини Володимирівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                       вул. Українська,155  в смт. Згурівка.

383. Про розгляд заяви гр. Краснощок Надії Іванівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Першотравнева, 15.

384.  Про розгляд заяви гр. Бабаєвої Наталії  Миколаївни   про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. О. Кошового, 23.

385.  Про розгляд заяви гр. Олексенка Олександра Васильовича   про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Незалежності, 89.

386. Про розгляд заяви гр. Мироненка Василя Васильовича   про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  провул. Лермонтова, 2.

387. Про розгляд заяви Сіньковської Наталії Ромуальдівни про  припинення права приватної власності земельною ділянкою, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка       вул. Шевченка.

388. Про розгляд заяви Бажинова Андрія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктом нерухомості,  виділеними в натурі та переданими йому у власність з пайового фонду КАП Нива за адресою: смт. Згурівка                           вул. Аеродромна, 2в.

389. Про розгляд заяви Бажинова Андрія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктом нерухомості,  виділеними в натурі та переданими йому у власність з пайового фонду КАП Нива за адресою: смт. Згурівка                            вул. Кооперативна, 14в.

390. Про розгляд заяви Гаврилова Станіслава Вікторовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктом нерухомості,  виділеними в натурі та переданими йому у власність з пайового фонду КАП Нива за адресою: смт. Згурівка                           вул. Аеродромна, 2б.

391. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із земель комунальної власності під існуюче кладовище по                        вул. Б.Хмельницького  в смт. Згурівка.

392. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із земель комунальної власності під існуюче кладовище по                        вул. Кооперативна  в смт. Згурівка.

393. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із земель комунальної власності під існуюче кладовище по вул. Кошового  в смт. Згурівка.

394. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із земель комунальної власності під існуюче кладовище по вул. Українська  в смт. Згурівка.

395. Про надання дозволу на продаж земельної ділянки по вул. Заводській, 14, в              смт. Згурівка.

396. Про розгляд заяви ВАТ «Згурівський райагротехсервіс» про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості, що знаходиться за адресою: смт.Згурівка вул. Чкалова, 135.

397. Про розгляд заяви ТОВ «Краєвид» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для  розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості,  в смт. Згурівка  вул. І. Кирія, 2-б.

398. Про  безоплатну передачу Згурівській районній Державній лікарні ветеринарної медицини, приміщення лабораторії ветсанекспертизи, що знаходиться за адресою:         смт. Згурівка пл. Базарна,1, з балансу КП «Згурівський селищний ринок».

399. Про затвердження змін до плану підготовки регуляторних актів  у сфері господарської діяльності Згурівської селищної ради на 2016 рік.

400. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

401. Про затвердження проектно – кошторисної документації та експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом                       « Будівництво водогонів по вул. Озерній, І. Франка, Жовтневій та пров. Жовтневому в смт. Згурівка Київської області ».

402. Про взяття  на  облік  Згурівської селищної ради проектно-кошторисну документацію « Реконструкції будинку культури в смт. Згурівка  Київської області».

403. Про розгляд депутатського запиту Панасенка А.Г. про виділення коштів на проведення ямкового ремонту дороги вул. Переяслівська.

404. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для  вирішення соціально-побутових питань, заступнику селищного

голови з питань діяльності  виконавчого органу  Згурівської селищної ради Фетісову Олександру Станіславовичу.

405. Про надання Згурівському селищному голові  Ткачуку П.І.  частини основної  щорічної відпустки.

406. Про розгляд заяви ТОВ « ВП «Центр» та гр. Чубука Олександра Івановича про затвердження  Технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктом нерухомості виділеними в натурі та переданої  у власність з пайового фонду КАП Нива за адресою: смт. Згурівка вул. Московська,1-б

407. Про розгляд заяви ТОВ « ВП «Центр» про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктом нерухомості,  виділеними в натурі та переданими ТОВ «ВП «Центр» у власність з пайового фонду КАП Нива за адресою: смт. Згурівка вул. Кооперативна,14б.

408. Про розгляд заяви ТОВ « ВП «Центр» про затвердження Технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктом нерухомості виділеними в натурі та переданими ТОВ «ВП «Центр» у власність з пайового фонду КАП Нива за адресою: смтЗгурівка вул. Аеродромна,2а.

409. Про розгляд звернення гр. Зленка Юрія Володимировича жителя смт. Згурівки,       вул. Корольова,12, стосовно порушення депутатської етики депутатом Згурівської селищної ради Паліводою Ю.О.

410. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування із земель комунальної власності під існуюче кладовище по вул. Ніжинська  в с. Щасливе.

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031