П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний позачергової

п’ятої  сесії  сьомого скликання

116. Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації прав на нерухоме майно виконавчим органом Згурівської селищної ради.

117. Про затвердження структури і штату виконавчого органу Згурівської селищної ради та витрат на його утримання.

 

118. Про внесення змін в Положення по місцевих податках затверджене рішенням сесії Згурівської селищної ради 18 червня 2015 року №1112-54-VІ « Про встановлення місцевих податків на території  Згурівської селищної ради на 2016 рік».

 

119. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди у формі аукціону на території Згурівської селищної ради по вул. Українська.

 

120. Про приватизацію об’єкта комунальної власності по вул. Шевченка смт. Згурівка Київської області шляхом проведення аукціону.

 

121. Про розгляд заяви Хижної Ольги Петрівни  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в смт.Згурівка  провул. Кооперативний, 3.

 

122. Про розгляд заяви ФОП Золотоверхого Сергія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт.Згурівка  вул. Українська, 43 б.

 

123. Про розгляд заяви ФОП Золотоверхого Сергія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт.Згурівка  вул. Центральна, 2 б.

 

124. Про розгляд заяви ФОП Золотоверхого Сергія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт.Згурівка  вул. Заводська, 1а.

 

125. Про розгляд заяви ФОП Колесник Лідії Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт.Згурівка  вул. Українська, 14.

 

126. Про розгляд заяви ФОП Гриппи Валерія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт.Згурівка  вул. Українська, 145 б.

 

127. Про розгляд заяви гр. Лихацького Віктора Петровича, Лихацького Ігоря Петровича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  вул. Українська, 133.

 

128. Про розгляд заяви гр. Грищука Олександра Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. Маяковського, 81 а.

 

129. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Пітайчук Тетяні Пилипівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул.  Кооперативна, 19 а  Згурівського району, Київської області.

 

130. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Лизуну Миколі Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд та для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул.  Молодіжна, 50  Згурівського району, Київської області.

 

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031