ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової
одинадцятої  сесії  сьомого скликання

277. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2015 №67-03-VII «  Про селищний  бюджет  на 2016 рік » – будівництво селищного кладовища на 10 га  в            смт. Згурівка Київської  (сумі 938 000 гривень).

 

278. Про затвердження складу тендерного комітету Згурівської селищної ради та Положення про тендерний комітет Згурівської селищної ради.

 

279. Про включення до складу виконавчого комітету  Згурівської  селищної ради Козаченко Тетяну Петрівну начальника сектору з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого органу Згурівської селищної ради.

 

280. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Колодій Агафії Федорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Полтавська, 5  Згурівського району, Київської області.

 

281. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Новик Ларисі Федорівні для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Заможня, 16  Згурівського району, Київської області.

 

282. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Кушніренку Віктору Миколайовичу для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Маяковського, 10  Згурівського району, Київської області.

 

283. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Дудці Вікторії Олександрівні для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Озерна, 1 Згурівського району, Київської області.

 

284. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Олійник Надії Петрівні для ведення особистого селянського господарства в с. Щасливе  по вул. Толстого,   Згурівського району, Київської області.

 

285. Про розгляд заяви гр. Трохименка Анатолія Анатолійовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Берегова, 16.

 

286.   Про розгляд заяви гр. Дубинського Петра Петровича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Хорольська, 18.

 

287.   Про розгляд заяви гр. Краснощок Тетяни Миколаївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Шевченка, 36.

 

288.    Про розгляд заяви гр. Астаф’єва Сергія Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                        вул. Сонячна, 5/1  в смт. Згурівка.

 

289. Про розгляд заяви гр. Медуниці Олександра Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                            вул. Центральна, 13а  в смт. Згурівка.

 

290. Про розгляд заяви гр. Максименка Миколи Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                        вул. Петровського, 29  в смт. Згурівка.

 

291. Про розгляд заяви гр. Смика Івана Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                        вул. В. Большака, 35  в смт. Згурівка.

 

292. Про розгляд заяви гр. Кузьменко Тамари Федорівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по  вул. І. Кирія, 23  в смт. Згурівка.

 

293. Про розгляд заяви гр. Максименко Тамари Дмитрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по                        вул. Маяковського, 60  в смт. Згурівка.

 

294. Про розгляд клопотання ФОП Шелест Олексія Васильовича про надання дозволу на продаж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться в смт. Згурівка по вул. Заводська, 14.

 

295. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для комерційного використання ФОП Золотоверхим Сергієм Васильовичем для будівництва обслуговування будівель торгівлі, за адресою: смт.Згурівка,                         вул. Заводська, 1-а, Згурівського району Київської області.

 

296. Про розгляд депутатського запиту Сидоренко О. Б. про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту дороги   вул. Коцюбинського.

 

297. Про надання дозволу виконавчому комітету Згурівської селищної ради на заключення Договору співфінансування об’єкта « Капітальний ремонт дороги по      вул. Л. Українки в          смт. Згурівка» між Згурівською селищною радою та Київською обласною радою.

298. Про встановлення місцевих податків  на території  Згурівської селищної ради на 2017 рік.

299. Про  безоплатну передачу   КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств» з  балансу Згурівської селищної ради баки для твердих побутових відходів ТПВ№2.

 

300.  Про виплату премії  заступнику селищного голови Фетісову Олександру Станіславовичу

 

301. Про розгляд депутатського звернення Чубука О.І. щодо виділення коштів на відновлення (капітальний ремонт) огорожі стадіону у с. Щасливе – у сумі  80 000 грн.

 

302. Про встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по КП «Згурівський ККП».

303. Про розгляд клопотання КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств» про проведення коригування тарифів на послуги водопостачання.

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031