ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

другої сесії  сьомого скликання

 

 1. Про підсумки повторних виборів депутатів Згурівської селищної  ради сьомого скликання по виборчому окрузі  № 16  і визнання повноважень.
 2. .Про внесення змін до Регламенту роботи Згурівської селищної ради сьомого скликання».
 3. Про внесення змін до  рішення Згурівської  селищної ради від 12.11.2015 року            № 09–01– VІІ « Про утворення постійних комісій Згурівської селищної ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій».
 1. Про затвердження Положення про постійні комісії Згурівської селищної ради сьомого скликання.
 1. Про внесення змін до  рішення Згурівської  селищної ради від 12.11.2015 року            № 09–01– VІІ “Про утворення виконавчого комітету селищної ради та затвердження його складу ”.
 1. Про затвердження звіту про  виконання  селищного бюджету за 9 місяців 2015 року
 1. 23. Про внесення змін до рішення селищної ради від 31.12.2015 №934-46-VI « Про селищний  бюджет  на 2015 рік »
 1. Про  передачу   ДНЗ «Веселка» та ДНЗ «Журавка» з  власності територіальної громади Згурівської селищної ради в управління відділу освіти Згурівської районної державної адміністрації
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Васянович Наталії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. І. Франка, 23 Згурівського району, Київської області.
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Васянович Наталії Василівні для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. І. Франка, 23 Згурівського району, Київської області.
 1. Про розгляд заяви гр. Печінкіної Ніни Марківни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Лохвицька, 5.
 1. Про розгляд заяви гр. Колодій Агафії Федорівни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Полтавська, 5.
 1. Про розгляд заяви гр. Накозіної Ганни Іванівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул. Маяковського, 66 та ведення особистого селянського господарства по вул. Маяковського, 68.
 1. Про розгляд заяви гр. Панасенка Андрія Геннадійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, що знаходиться ліворуч при виїзді на с. Красне.
 1. Про розгляд заяви гр. Куриліної Нінелі Григорівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,  вул. Жовтнева, 102.
 1. Про розгляд заяви гр. Крсек Петра Володимировича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Прорізна, 10.
 1. Про розгляд заяви гр. Матяш Алли Олександрівни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Київська, 16а.
 1. Про розгляд заяви гр. Кушніренка Віктора Миколайовича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 06.09.2011 року № 65.9-09-VІ.
 1.  Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду  гр. Яновській Світлані Михайлівні для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за  адресою: смт. Згурівка, вул. Кооперативна, 62, Згурівського району Київської області.
 1. Про розгляд клопотання Згурівського районного споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою:  смт. Згурівка  провул. Залізничний, 3.
 1. Про розгляд заяви гр. Троценко Наталії Петрівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в смт. Згурівка для будівництва та обслуговування житлового будинку та ведення особистого селянського господарства по вул. Чкалова, 99.
 1.  Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФОП Білецькому Олександру Олексійовичу для будівництва та обслуговування  торгового павільйону, за  адресою: смт. Згурівка, вул. Українська, Згурівського району Київської області.
 1. Про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у постійне користування УПФУ у Згурівському районі для індивідуального гаражного будівництва в смт. Згурівка по вул. Ватутіна, 2с Згурівської селищної ради Згурівського району Київської області.
 1.  Про передачу на баланс Згурівському відділенню Переяслав- Хмельницького відділу ГУ НП України в Київській області відеокамери DS -2CD2620 F-I.
 1. Про розгляд заяви Згурівської районної партійної організації Аграрної партії України про надання в оренду приміщення в адміністративному будинку Згурівської селищної ради для облаштування офісу в смт. Згурівка по вул. Українська,10.
 1. Про план підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
 1. Про передачу коштів на проведення видатків селищного бюджету за іншими субвенціями в 2015 році.
 1.  Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Коберник Валентині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. О. Кошового, 123  Згурівського району, Київської області.
 1.  Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Коберник Валентині Вікторівні для    ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. О. Кошового, 123  Згурівського району, Київської області.
 1. 46. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Сологубу Вадиму Миколайовичу для     ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Котляревського, 32  Згурівського району, Київської області.
 1. Про розгляд заяви ТОВ «Автосоюз-Згурівка» про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 28 В, смт. Згурівка Київської області.
 1. Про розгляд клопотання Стукала Віктора Віталійовича про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Українська, 37-а в смт. Згурівка.
 1. Про розгляд заяви ФОП Гаращенко Надії Василівни про передачу в оренду земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: смт. Згурівка, по вул. Українська, 5 Б, Згурівського району Київської області.
 1. Про розгляд заяви гр. Загнітко Дмитра Васильовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Південна, 9 А.
 1. Про розгляд заяви гр. Квітки Максима Сергійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Визволителів, 20 б.
 1.  Про розгляд заяви гр. Холявко Алли Миколаївни про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Визволителів, 20 В.
 1. Про розгляд заяви гр. Васільєвої Ірини Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ведення для особистого селянського господарства в смт. Згурівка (поряд свиноферми бувшого КАП Нива).
 1.  Про розгляд заяви гр. Біляй Федора Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ведення для особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Жовтнева.
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Кучинській Галині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сумська, 42 Згурівського району, Київської області.
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Бондаренко Руслану Вячеславовичу для ведення особистого селянського господарства   в смт. Згурівка Червоний відділок вул. Ворошилова, 21  Згурівського району, Київської області.
 1. Про розгляд заяви гр. Оконської Валентини Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться за адресою: с. Леніне, вул. Прилуцька, 11.
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Астахову Сергію Олеговичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. І. Франка, 2/3  Згурівського району, Київської області.
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Воєводі Сергію Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. І. Франка, 2/4  Згурівського району, Київської області.
 1. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Нестеренко Ользі Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. Б. Хмельницького, 42  Згурівського району, Київської області.

 

Секретар ради                       Л.С.Стратілат

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031