ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

дев’ятнадцятої  сесії  сьомого скликання

530. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за I квартал 2017 року.

531. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік ».

532. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за березень місяць 2017 року.

533.Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Фетісову Олександру Станіславовичу за березень місяць 2017 року.

534. Про розгляд заяви гр. Тищенко Надії Вікторівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:    с. Щасливе, вул. Чехова, 8.

535.Про розгляд заяви гр. Косарева Анатолія Андрійовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Незалежності, 49.

536.Про розгляд заяви гр. Кущ Наталії Сергіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Маяковського, 41  в смт. Згурівка.

537. Про розгляд заяви гр. Івахненко Світлани Валентинівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по   вул. В. Большака, 33  в смт. Згурівка.

538.Про розгляд заяви гр. Острожної Надії Дмитрівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по    вул. Центральна, 24  в смт. Згурівка.

539. Про розгляд заяви гр. Неботової  Катерини Петрівни, Шевченко Ганни Степанівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  по  вул. Садова, 40  в смт. Згурівка.

540.Про розгляд заяви гр. Стародубець Наталії Олексіївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   по  вул. Шевченка  в смт. Згурівка.

541.Про  розгляд заяви Олійника Юрія Григоровича  про продовження терміну дії Договору про встановлення права користування земельною  ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису) від 13 травня 2016 року, що знаходиться в смт. Згурівка по  вул. Кооперативна, строком на один рік.

542.Про  розгляд заяви Блонара Ігоря Васильовича  про продовження терміну дії Договору про встановлення права користування земельною  ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзису) від 13 травня 2016 року, що знаходиться в смт. Згурівка по  вул. Кооперативна, строком на один рік.

543.Про надання дозволу на проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки площею 4,8623 га по вул. Східна,2б.

544.Про надання дозволу на продаж земельної ділянки по вул. Центральна,4 а, в    смт. Згурівка.

545.Про розгляд заяви КП «Згурівський селищний ринок» про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, що розташована за адресою: смт. Згурівка       площа Базарна, 6.

546. Про розгляд заяви ТОВ « Будсервіс» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  за адресою:  смт. Згурівка вул. Залізнична,7.

547. Про розгляд заяви ТОВ « Будсервіс» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  за адресою:   смт. Згурівка вул. Східна, 6.

548. Про розгляд заяви гр. Федорів Тамари Михайлівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка пл. І. Кирія, 1/4.

549. Про добір земельних ділянок, які виставляються для продажу та продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Згурівської селищної ради.

550.Про надання дозволу виконавчому комітету Згурівської селищної ради на заключення Договору співфінансування об’єкта « Будівництво міні футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Героїв Майдану  в смт. Згурівка» між Згурівською селищною радою та Київською обласною радою.

551.Про затвердження проектно – кошторисної документації (позитивний) по робочому проекту « Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Кооперативна ( від провул. Незалежності до вул. Кошового)  в смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

552.Про затвердження проектно – кошторисної документації (позитивний) по робочому проекту « Капітальний ремонт частини вулиці Московська ( від ПКО до ПК5+70)  в       смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

553.Про затвердження проектно – кошторисної документації (позитивний) по робочому проекту «Реконструкція дорожнього покриття вулиці Прилуцька в с. Щасливе Згурівського району Київської області ».

554.Про затвердження проектно – кошторисної документації (позитивний) по робочому проекту «Реконструкція дорожнього одягу частини вулиці Яблунева ( від вул. Садова до дороги Згурівка-Лизогубова Слобода ) в смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

555.Про розгляд депутатського запиту Чубука О.І. про виділення коштів на виготовлення проектно- кошторисної документації на проведення будівництва  дороги (твердого асфальтного покриття) по вул. Толстого в с. Щасливе.

556. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у  приватну власність гр. Барсук Ірині Володимирівні, Вітер Олегу Володимировичу для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Морянська, 15 Згурівського району, Київської області.

557. Про розгляд заяви гр. Колесник Лідії Василівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   в смт. Згурівка.

558. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Кузьменко Тамарі Федорівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. І. Кирія, 23  Згурівського району, Київської області.

559. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Астаф’єву Сергію Петровичу  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сонячна, 5/1  Згурівського району, Київської області.

560. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Смику Івану Володимировичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по   вул. В. Большака, 35 Згурівського району, Київської області.

561. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Паліводі Михайлу Григоровичу  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в с. Щасливе по вул. Садова, 5  Згурівського району, Київської області.

562. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Буркацькій Любові Олександрівні  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Урожайна, 17 ( Червоний відділок )  Згурівського району, Київської області.

563. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Настенку Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка, по вул. Шевченка, Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

564. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Буркацькій Любові Олександрівні  для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка,  по вул. Урожайна, 17 ( Червоний відділок ) Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

565. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Паліводі Михайлу Григоровичу  для ведення особистого селянського господарства в межах с. Щасливе, по вул. Садова, Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

566. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шаповал Катерині Володимирівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Українська, 155 Згурівського району, Київської області.

567. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за квітень місяць 2017 року.

568.Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Фетісову Олександру Станіславовичу за квітень місяць 2017 року.

скачати

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930