ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

двадцять третьої  сесії  сьомого скликання

647. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік ».

648. Про взяття на баланс асфальтобетонне покриття площею – 1600,00 кв.м.в                смт. Згурівка вул. Урожайна (Червоний відділок).

649. Про затвердження  Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки                 Ф.Г. «Дідух» в оренду із земель комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Київська область, Згурівський район,

смт.Згурівка, вул. Заводська, 1.

650. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земель комунальної власності в особі Згурівської  селищної ради Згурівського району Київської області для    будівництва та обслуговування будівель органів державної влади  та місцевого самоврядування та для будівництва та обслуговування  інших будівель громадської забудови в адміністративно-територіальних  межах Згурівської селищної ради.

651. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок у  натурі (на місцевості ) та передати у приватну власність гр. Бибку Ігорю Борисовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та  для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. І. Кирія, 55  Згурівського району, Київської області.

652. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Куксенко Валентині Іванівні  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул.Морянська, 9 Згурівського району, Київської області.

653. Про розгляд заяви гр. Очколяс Євгенії Юріївни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Морянська, 31.

654. Про розгляд заяви гр. Бойко Миколи Олександровича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Незалежності, 91а.

655. Про розгляд заяви гр. Варденської Наталії Іванівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка, вул. Незалежності, 115.

656. Про розгляд заяви гр. Удовенко Віри Василівни, Єрмаченко Ольги Василівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  провул. Лермонтова, 3.

657. Про розгляд заяви гр. Сибір Ніни Трохимівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,                 вул. Прорізна, 8.

658. Про розгляд заяви гр. Обламського Святослава Юрійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:     смт. Згурівка,  вул. Озерна, 12.

659. Про розгляд заяви гр. Кононенко Наталії Віталіївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:     смт. Згурівка,   вул. Чкалова, 121.

660. Про розгляд заяви гр. Дибань Арсена Івановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,                вул. Котляревського, 24.

661. Про розгляд заяви гр. Петруши Олександра Валентиновича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва  та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Залізнична, 19а.

662. Про   надання  дозволу ФОП Косилів Олені Григорівні на   виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання двох земельних ділянок  в смт. Згурівка по вул. Українська.

663. Про розгляд заяви гр. Бенюха Олексія Володимирвича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Південна, 25  в смт. Згурівка.

664. Про розгляд заяви гр. Коваленко Алли Петрівни про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 30.06.2005 року № 141.17-19-04.

665. Про розгляд заяви гр. Попсуя Олександра Миколайовича про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 02.06.2017 року № 583-20-VІІ.

666. Про розгляд заяви гр. Анатієнко Оксани Василівни про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 03.09.2015 року №1158-56-VІ.

667. Про розгляд заяви Згурівського районного споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що розташовані  за адресою: смт. Згурівка провулок Залізничний, 6 під об’єктами нерухомості.

668. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для іншої житлової забудови в смт. Згурівка,  площа Кирія Івана, 9.

669. Про розгляд заяви гр. Прохоренко Лесі Володимирівни про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 30.11.2009 року №199.2-23-V.

670. Про розгляд заяви гр. Дзеби Олександра Володимировича про внесення змін  до рішення Згурівської селищної ради від 25.12.2012 року №304-26-VІ.

671. Про розгляд заяви гр. Могильченка Сергія Олександровича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: юсмт. Згурівка, вул. Переяслівська, 13.

672. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної  документації                              « Будівництва водонапірної мережі по вул. Українська, Садова, пров. Садовий,                            вул. Котляревського в смт. Згурівка Київської області».

673. Про встановлення надбавки до посадового окладу заступнику селищного голови з питань діяльності  виконавчого органу Згурівської селищної ради Здору Володимиру Олександровичу.

674. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за серпень місяць 2017 року.

675. Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Здору Володимиру Олександровичу за серпень місяць 2017 року.

676. Про виплату премії селищному голові  Ткачуку Павлу Івановичу за вересень місяць 2017 року.

677. Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Здору Володимиру Олександровичу за вересень місяць 2017 року.

678. Про надання Згурівському селищному голові  Ткачуку П.І.  частини основної  щорічної відпустки.

679. Про розгляд клопотання КП «Згурівський комбінат комунальних підприємств»  щодо виділення коштів на ремонт покрівель багатоквартирних житлових будинків за адресою: смт. Згурівка по вул. Українська,11 та вул. Київська,16.

680. Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури територіальної громади Згурівської селищної ради.

681.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Баранишиній Любові Василівні  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. В. Большака,59 Згурівського району, Київської області.

 

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031