ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

двадцять п’ятої  сесії  сьомого скликання

688. Про затвердження звіту про  виконання  селищного бюджету за 9 місяців 2017 року.

689. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік ».

690. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Буркало Людмилі Іванівні  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Незалежності, 83  Згурівського району, Київської області.

691. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної

ділянки у  приватну власність гр. Бабич Світлані Петрівні  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Українська, 102 Згурівського району, Київської області.

692. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Хоменку Анатолію Васильовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сумська, 50 Згурівського району, Київської області.

693. Про розгляд заяви гр. Лизуна  Олександра Миколайовича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,                     вул. Коцюбинського, 36.

694. Про розгляд заяви гр. Казько Сергія Михайловича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: с. Щасливе вул. Толстого, 22.

695. Про розгляд заяви гр. Далецького Григорія Степановича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва,  обслуговування житлового будинку, господарських будівель,  споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться  за адресою: смт. Згурівка, провул. Садовий, 13.

696. Про розгляд заяви гр. Омельяненко Анастасії Василівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Молодіжна, 11.

697. Про розгляд заяви гр. Матвійок Сергія Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Південна, 4/1  в смт. Згурівка.

698. Про розгляд заяви КП «Згурівський селищний ринок» про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки під об’єктами нерухомості адмінбудівлі, що належить КП «Згурівський селищний ринок» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка площа Базарна,6, Київської області, Згурівського району.

699. Про затвердження Положення про конкурсний відбір  виконавців робіт із оцінки земель  на конкурентних засадах.

700.Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відведення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)                         ТОВ  «Будсервіс» в оренду із земель комунальної власності для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд,  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в межах населеного пункту по       вул. Залізнична, 7  смт.Згурівка, Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

701.Про затвердження  Технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відведення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)                       ТОВ  «Будсервіс» в оренду із земель комунальної власності для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд,  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  в межах населеного пункту по вул. Східна, 6  смт.Згурівка,  Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031