ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

двадцять другої  сесії  сьомого скликання

620. Про затвердження звіту про  виконання  селищного бюджету за 1півріччя 2017 року.

621. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік ».

622. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у  приватну власність гр. Косилів Олені Григорівні для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Пушкіна, 56 Згурівського району, Київської області.

623. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок у  натурі (на місцевості ) та передати у приватну власність гр. Наумову Віктору Миколайовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства в с. Щасливе по вул. Каштанова, 27 Згурівського району, Київської області.

624. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Ситому Олександру Миколайовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Садова, 47  Згурівського району, Київської області.

625. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шипку Миколі Миколайовичу  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                   провул. Слов’янський, 27  Згурівського району, Київської області.

626. Про розгляд заяви гр. Кушніренко Віри Андріївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка, вул. І. Франка, 3.

627. Про розгляд заяви гр. Драбинко Тетяни Борисівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Українська, 46.

628. Про розгляд заяви гр. Єлагіної Віри Миколаївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  провул. Набережний, 4.

629. Про розгляд заяви гр. Накозіна Олександра Васильовича, Накозіної Валентини Іванівни, Накозіна Сергія Олександровича  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Дружби, 15  в смт. Згурівка.

630. Про розгляд заяви гр. Кругляка Ярослава Вікторовича надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сумська, 58  в смт. Згурівка.

631. Про розгляд заяви гр. Воробей Миколи Григоровича надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по                          вул. Чернігівська, 20  в смт. Згурівка.

632. Про розгляд заяви гр. Кардаш Тетяни Юріївни надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Південна, 10/1  в                смт. Згурівка.

633. Про розгляд заяви гр. Зленка Олега Валерійовича надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. І. Кирія, 57  в смт. Згурівка.

634. Про розгляд заяви гр. Толстої Алли Олександрівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   по  вул. Морянська,21 в смт. Згурівка.

635. Про розгляд заяви гр. Герб Сергія Івановича  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в смт. Згурівка, (поряд майстерні бувшого КАП «Нива»).

636. Про розгляд заяви гр. Самусь Олександра Вікторовича  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться в смт. Згурівка, (поряд СТФ  «Регіон»).

637. Про  розгляд заяви ФОП Косилів О.Г.  про продовження терміну дії Договору оренди  землі  від 14 серпня 2012 року, який зареєстрований  у  Відділу Держгеокадастру у Згурівському районі Київської області 29.12.2012 № 322190004003797  для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі  в смт. Згурівка по вул. Українська, 6.

638. Про надання дозволу на суборенду земельних ділянок.639. Про розгляд пропозиції виконавчого комітету Згурівської селищної ради щодо найменування провулку Полтавський в смт. Згурівка.

640. Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності  виконавчого органу Згурівської селищної ради.

641. Про включення до складу виконавчого комітету  Згурівської  селищної ради Здора Володимира Олександровича  заступника селищного голови з питань   діяльності виконавчого органу.

642. Про внесення змін до рішення Згурівської селищної ради від 13.07.2017 року                 №  610-21-VІІ  «Про  безоплатну передачу   з  балансу КП «Згурівський селищний ринок» на баланс Згурівської селищної ради готель, що розташований за адресою: пл. І. Кирія,9 в смт.Згурівка».

643. Про затвердження висновок про вартість об’єкта оцінки.

644. Про розгляд заяви гр. Настенко Ніни Іванівни надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Південна, 2/1  в                  смт. Згурівка.

645. Про встановлення щомісячної надбавки за вислугу років  посадовій особі місцевого самоврядування Згурівському селищному голові  Ткачуку П.І.

 

скачати

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031