ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

двадцять восьма  сесії  сьомого скликання

717. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік ».

718. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шилану Віктору Олексійовичу   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                         вул. Миргородська, 9  Згурівського району, Київської області.

719. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Острожній Надії Дмитрівні   для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по                          вул. Центральна, 24  Згурівського району, Київської області.

720. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у  приватну власність гр. Геті Юрію Миколайовичу, Геті Оксані Вікторівні   для    будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель  і спорудв смт. Згурівка  по вул. Кошового, 40  Згурівського району, Київської області.

721. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Письменному Миколі Степановичу  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Озерна, 14  Згурівського району, Київської області.

722. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Тимченко Наталії Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка,  по вул. Урожайна, ( Червоний відділок ) Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

723. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок у  натурі (на місцевості ) та передати у приватну власність гр. Кушнір Світлані Петрівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та  для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Озерна, 8  Згурівського району, Київської області.

724. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок у  натурі (на місцевості ) та передати у приватну власність гр. Тупеко Ганні Романівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та  для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Тракторна, 2г Згурівського району, Київської області.

725. Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельних ділянок у  натурі (на місцевості ) та передати у приватну власність гр. Кущ Наталії Сергіївні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  та  для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка  по вул. Маяковського, 41 Згурівського району, Київської області.

726. Про розгляд заяви гр. Литв’як  Ганни Михайлівни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Горького, 23.

727. Про розгляд заяви гр. Недашківської Тетяни Іванівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Вишнева, 15.

728.   Про розгляд заяви гр. Ходаківського Олександра Андрійовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Заможня, 8Б.

729.   Про розгляд заяви гр. Шипко Сергія Володимировича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Л. Українки, 10.

730. Про розгляд заяви гр. Баришевського Олександра Володимировича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Заліснянська, 1.

731. Про розгляд заяви гр. Важкого Станіслава Трохимовича, Важкої Анатолії Йосипівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Б. Хмельницького, 21а.

732. Про розгляд заяви гр. Циганок Івана Дмитровича, Циганок Людмили Василівни, Потапчук Наталії Іванівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка, вул. Молодіжна, 27.

733.   Про розгляд заяви гр. Беницького Владислава Семеновича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:       смт. Згурівка,  вул. Медова, 33.

734.  Про розгляд заяви гр. Удовенко Олександра Миколайовича про надання дозволу   на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва,  обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд та для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Українська, 87.

735.   Про розгляд заяви гр. Козаченка Сергія Віталійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Чернігівська, 45  в смт. Згурівка.

736. Про розгляд заяви гр. Корж Олексія Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Сумська, 41  в смт. Згурівка.

737. Про розгляд заяви гр. Беницького Владислава Семеновича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Медова, 33  в смт. Згурівка.

738. Про розгляд заяви гр. Кісліцина Євгена Сергійовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Чкалова, 121  в смт. Згурівка.

739. Про розгляд заяви гр. Казмірчук Людмили Миколаївни про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться  по вул. Сонячна  в смт. Згурівка.

740. Про розгляд заяви гр. Литв’як  Ганни Михайлівни  про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться  по вул. Горького,23  в смт. Згурівка.

741. Про розгляд заяви гр. Важкого  Станіслава Трохимовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться по вул. Б. Хмельницького,  в       смт. Згурівка.

742. Про розгляд заяви гр. Кикли Людмили Петрівни про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться в смт. Згурівка, по вул. Урожайна, ( Червоний відділок ).

743. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах на території Згурівської селищної ради  по                   вул. Незалежності.

744. Про розгляд заяви Згурівського районного споживчого товариства про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення            ( відновлення ) меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: смт. Згурівка вул. Кооперативна,66.

745. Про розгляд заяви Відділу освіти Згурівської районної державної адміністрації про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти  на території Згурівської селищної ради по вул. Героїв Майдану, 1  в смт. Згурівка.

746. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва міні футбольного поля в смт. Згурівка, по вул. Героїв Майдану.

747. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шипку Віктору Івановичу, Онбиш Лідії Миколаївні, Онбиш Олександру Костянтиновичу  для   будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по провул. Чкалова, 3  Згурівського району, Київської області.

748. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Казмірчук  Володимиру  Івановичу  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Квітнева, 36  Згурівського району, Київської області.

749. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Дубенській Людмилі Павлівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сумська, 4  Згурівського району, Київської області.

750. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шипку Віктору Івановичу  для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка,  провул. Чкалова, 3/1 Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

751. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Нестеренку Григорію Васильовичу  для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка,  вул. Б. Хмельницького, 42 Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

752.Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Онбиш Лідії Миколаївні, Онбиш Олександру Костянтиновичу  для ведення особистого селянського господарства в межах  смт. Згурівка,                          провул. Чкалова, 3/2 Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

753. Про розгляд заяви гр. Харченко Івана Михайловича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Толстого, 21.

754. Про розгляд заяви гр. Харченко Софії Данилівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Квітнева, 22  в смт. Згурівка.

755. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості  комунальної власності в особі Згурівської  селищної ради Згурівського району Київської області для  будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування в          смт. Згурівка вул. Шевченка,6 Згурівського району Київської області.

756. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості  комунальної власності в особі Згурівської  селищної ради Згурівського району Київської області для  іншої житлової забудови в смт. Згурівка площа Кирія Івана,9  Згурівського району Київської області.

757. Про затвердження структури і штату виконавчого  органу  селищної ради та витрати на його утримання на 2018 рік.

758. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Згурівської селищної ради Київської області на 2018 рік.

759. Про затвердження  Методики  визначення  мінімальної суми орендного  платежу за нерухомого майна  на території Згурівської селищної ради на 2018 рік.

760. Про затвердження Програми зайнятості населення Згурівської селищної ради на 2018 – 2020 роки.

761. Про затвердження Програми проведення громадських робіт на території Згурівської селищної ради на 2018 рік.

762. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників  антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей – мешканців, що проживають на території Згурівської селищної ради на 2018-2020 роки.

763. Про затвердження Програми відзначення професійних свят та  ювілейних дат, організації роботи по обміну досвідом  на території  Згурівської селищної ради на 2018-2020 роки.

764. Про затвердження комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей « Назустріч дітям» на період 2018-2020 років» по Згурівській селищній раді.

765. Про розгляд заяви гр. Журбенко Віталія Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. О.Кошового.

766. Про розгляд заяви гр. Паліводи Дмитра Вячеславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка вул. О.Кошового.

767. Про розгляд заяви гр. Журбенко Віталія Михайловича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для  ведення особистого селянського господарства,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка            вул. О.Кошового.

768. Про розгляд заяви гр. Паліводи Дмитра Вячеславовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для  ведення особистого селянського господарства,  що знаходиться за адресою: смт. Згурівка            вул. О.Кошового.

769. Про селищний бюджет на 2018 рік.

770. Про встановлення надбавки до посадового окладу Згурівському селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу.

771. Про встановлення надбавки до посадового окладу заступнику селищного голови з питань діяльності  виконавчого органу Згурівської селищної ради Здору Володимиру Олександровичу.

772. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки з подальшим продажем права оренди на земельних торгах для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Згурівської селищної ради           смт. Згурівка, вул. Східна, Київської області.

773. Про встановлення місцевих податків  на території  Згурівської селищної ради на 2018 рік.

774. Про надання  ТОВ «Сервісний центр нерухомості » на проведення перерахунку  класу наслідків по об’єкту « Будівництво міні футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Герої Майдану в смт. Згурівка,  Згурівського району Київської області».

 

скачати

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031