ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Порядок денний чергової

вісімнадцятої сесії  сьомого скликання

 487. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік »

488. Про виплату премії селищному голові Ткачуку Павлу Івановичу за лютий 2017 року.

489. Про виплату премії заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого органу селищної ради Фетісову Олександру Станіславовичу за лютий 2017 року.

490. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Медуниці Олександру Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по  вул. Центральна, 13  Згурівського району, Київської області.

491. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Бабич Тетяні Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. В. Большака, 65  Згурівського району, Київської області.

492. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Яковець Юлії Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка  по вул. В. Большака, 34  Згурівського району, Київської області.

493. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Чекану Олександру Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд   в смт. Згурівка  по  вул. В. Большака, 67  Згурівського району, Київської області.

494. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у  приватну власність гр. Івченко Варварі Петрівні для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель  і споруд  та для ведення особистого селянського господарства в смт. Згурівка по вул. Б. Хмельницького, 15 Згурівського району, Київської області.

495. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Даниленко Раїсі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в с. Щасливе   по  вул. Толстого, 24  Згурівського району, Київської області.

496. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Харченко Володимиру Іановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по  вул. Петровського, 22  Згурівського району, Київської області.

497. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Харченко Оксані Вікторівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. Сонячна, 5  Згурівського району, Київської області.

498. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Шустіковій Людмилі Вікторівні  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. І. Франка, 17  Згурівського району, Київської області.

499. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Сибір Володимиру Тимофійовичу  для    будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд  в смт. Згурівка по вул. І. Франка, 14  Згурівського району, Київської області.

500. Про затвердження Проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  приватну власність гр. Харченко Володимиру Іановичу для ведення особистого селянського господарства в межах смт. Згурівка,  Згурівської селищної ради, Згурівського району, Київської області.

501. Про надання дозволу на продаж земельної ділянки по вул. Центральна,4 а, в смт.Згурівка.

502. Про розгляд заяви КП «Згурівський селищний ринок» про надання дозволу на виготовлення Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, що розташована за адресою: смт. Згурівка     площа Базарна, 6.

503. Про розгляд заяви гр. Смілянин Світлани Юріївни про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка, вул. Островського, 6.

504. Про розгляд заяви гр. Скринника Олексія Юрійовича про передачу земельної ділянки у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: смт. Згурівка,    вул. Незалежності, 102.

505. Про розгляд заяви гр. Дудченко Ніни Федорівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка, вул. І. Франка, 27.

506. Про розгляд заяви гр. Мамойлика Олександра Миколайовича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  вул. Котляревського, 11.

507. Про розгляд заяви гр. Івченко Алли Володимирівни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  провул. Незалежності, 8.

508. Про розгляд заяви гр. Твердохліба Володимира Петровича про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою:      смт. Згурівка,  провул. Незалежності, 10.

509. Про розгляд заяви гр. Грищука Михайла Федоровича, Грищук Тетяни Миколаївни про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, що знаходиться  за адресою: смт. Згурівка,  вул. Котляревського, 18.

510. Про розгляд заяви гр. Надєїн Олега Вікторовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по   вул. Чернігівська, 45  в смт. Згурівка.

511. Про розгляд заяви гр. Приходько Володимира Петровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд   по   вул. Маяковського, 71  в смт. Згурівка.

512. Про розгляд заяви гр. Касьян Ольги Володимирівни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Свободи,12  та для ведення особистого селянського господарства  по  вул. Свободи, 12 б в                 смт. Згурівка.

513. Про розгляд заяви гр. Мамойлика Олександра Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства   по  вул. Котляревського, 11 в смт. Згурівка.

514. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Краєвид».

515. Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди у формі аукціону  на території Згурівської селищної ради по вул. Східна, 2Б.

516. Про внесення змін до рішення сесії Згурівської селищної ради від 14.02.2017 року        №477-17-VII « Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді  ФОП Шелест Олексія Васильовича, під власними об’єктами нерухомості, площею 0,0254 га».

517. Про розгляд заяви КП «Згурівський селищний ринок» про надання дозволу на відкриття КВЕД на повний перелік видів  діяльності відповідно до Статуту КП «Згурівський селищний ринок».

518. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації (позитивний ) за робочим проектом « Будівництво міні футбольного поля зі штучним покриттям по вулиці Героїв Майдану в смт. Згурівка Згурівського району Київської області ».

519. Про взяття  на  облік  автомобільні дороги смт. Згурівка (Червоний відділок ) та          с. Щасливе.

520. Про передачу на баланс Згурівської селищної ради фактичні витрати понесені по будівництву об’єкта « Реконструкція існуючої дороги вулиці Ворошилова в смт. Згурівка Згурівського району Київської області».

521. Про затвердження Програми протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами на території Згурівської селищної ради Київської області на 2017 рік.

522. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 № 412-16-VII «  Про селищний  бюджет  на 2017 рік »

523. Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавця земельних торгів (аукціонів) з продажу та продажу права оренди земельних ділянок в смт. Згурівка на період 2017-2018 років.

524. Про передачу з балансу Згурівської селищної ради на баланс КП  «Згурівський селищний ринок» основнй засіб комунальної власності Згурівської селищної ради трактор колісний Беларус-82,1.

525. Про добір земельних ділянок, які виставляються для продажу та продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Згурівської селищної ради.

526. Про затвердження Порядку процедури врегулювання конфлікту інтересів Згурівським селищним головою, секретарем та депутатами Згурівської селищної ради, що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень Згурівською селищною радою.

527. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Згурівської селищної ради від 26.11.2015 року  № 20-02-VІІ.

528. Про скасування рішення виконавчого комітету Згурівської селищної ради від 16.09.2009 р. №48 « Про визначення місць на території Згурівської селищної ради у яких заборонено куріння тютюнових виробів».

 

скачати

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930